Niedziela 26.09.2021 Druga nauka przedmałżeńska Godz 16.30

7.30+ Teodorę i Szczepana Święckich

8.00 PĘCHERY + Emilię Gołębiowską w I rocz.śm. i Tadeusz Gołębiowskiego

9.15 + Bogusława Liwińskiego w II rocz. śm.

11.45 Za parafian

18.00 + Jana Podsiedlik / 26 greg/

Poniedziałek 27.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 27 greg/

18.00 + Władysław Wesoły

Wtorek 28.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 28 greg/

18.00 + Wacławę Samoraj , Hannę Gawin , Alicję Perzyna

Środa 29.09.2021

7.00 Zamówiła intencje rodzina p. Lenart

18.00 + Jana Podsiedlik / 29 greg/

Czwartek 30.09.2021

7.00 + Edmunda Piechockiego

18.00 + Jana Podsiedlik / 30 greg ostatnia/

I Piątek 1.10.2021   NOCNA ADORACJA

7.00 + Romualda Dębowskiego.

18.00 + Teresę, Krzysztofa, Mariannę i Jana Rosłonów. WSPÓLNY WIECZÓR UWIELBIENIA

I Sobota 2.10.2021

8.00 Kółka Różańcowe - o światło Ducha św dla osób z Kół Żywego Różańca

18.00 + Leszka Mierzejewskiego, Lucynę Kaczyńską - Mierzejewską

Niedziela 3.10.2021 Trzecia nauka przedmałżeńska Godz 16.30

7.30 + Fryderyka - Benedykta Grotek

8.00 PĘCHERY wolna

9.15 + Stanisława, Jarosława, Marcina, Zdzisława, Genowefę Należytych oraz Stanisława Baran

11.45 Za parafian oraz w int. Beaty i Pawła Chmieleckich o wytrwałość w małżeństwie i potrzebne dary Ducha Świętego
w 23 rocznicę sakr. małż.

18.00 O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Żukowskich

Niedziela 19.09.2021  Koncert muzyki klasycznej po Mszy św o godz 18.00 DOŻYNKI                                                                         Pierwsza nauka przedmałżeńska godz 16.30  

7.30+ Stanisława , Irenę , Marię, Helenę , Władysława Pzrepiórkwskich

8.00 PĘCHERY –

9.15 + Wacława w rocznicę śm. , Wacławę i Jana Nowińskich i Zbigniewa Smolińskiego

11.45 Za parafian o potrzebne łaski , miłość i świętość dla p. Tomka

CHRZEST : ADAMA-STANISŁAWA . O Boże błog dla ks Stanisława z racji imienin / po Mszy sw blogoslawieństwo tornistrów i przyborów szkolnych

16.30 PIERWSZA  NAUKA PRZEDMAŁŻEŃSKA

18.00 + Jana Podsiedlik / 19 greg/

Poniedziałek 20.09.2021

7.00 +Alicje Tokarz

8.00

18.00 + Jana Podsiedlik / 20 greg/

Wtorek 21.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 21 greg/

18.00 W intencji Sylwii i Sylwka Wilk o Boże błog i dary Ducha św 16 rocz zawarcia Sakramentu Małżeństwa i potrzebne Dary Ducha sw dla ich dzieci

Środa 22.09.2021

7.00 + Mariana Grala

18.00 + Jana Podsiedlik / 22 greg/

Czwartek 23.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 23 greg/

18.00 + Danielę Kaczorowską w IV rocz śm. i Krystynę Siedlecką w 70 rocz urodzin

Piątek 24.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 24 greg/

18.00 + Danutę Fortuńską w IV rocz śm / była dyrektor szkoły w Jazgarzewie/

Sobota 25 .09.2021

7.00 + Halinę i Romualda Golec

18.00 + Jana Podsiedlik / 25 greg/

Niedziela 26.09.2021 Druga nauka przedmałżeńska Godz 16.30

7.30 + Teodorę i Szczepana Świeckich

8.00 PĘCHERY wolna

9.15 + Bogusława Liwińskiego w II rocz. śm.

11.45 Za parafian

18.00 + Jana Podsiedlik / 26 greg/

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 12.09.2021 UROCZYSTOŚĆ BEATEFIKACJI Kard Wyszyńskiego i Elżbiety Róży Czackiej  godz 12.00

7.30 + Jana Podsiedlik / 12 greg/

8.00 PĘCHERY – O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego dla Ani w 45 rocznicę urodzin.

9.15 + Stefanię i Ludwika Kęcik

11.45 Za parafian i Msza Św. dziękczynna w 30 rocz. ślubu Danuty i Piotra Smus i z prośbą o błogosławieństwo dla całej ich rodziny i potrzebne łaski dla rodziny Markiewicz

18.00 + Stefanię, Witolda i Dariusza Gawin

Poniedziałek 13.09.2021

7.00 O potrzebne łaski, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej
dla Iwony z okazji urodzin.

8.00 Msza św  dziekczynna za beatefikacje Błog Ks Kard Stefana Wyszyńskiego patrona  szkoly w Jazgarzewie-intencja  nauczycieli i dzieci

18.00 + Jana Podsiedlik / 13 greg/

Wtorek 14.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 14 greg/

18.00 + Wandę -Teresę Górzyńską

Środa 15.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 15 greg/

18.00 + Helenę i Henryka Klimkowskich

Czwartek 16.09.2021

7.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Sylwii
i Michała, ich dzieci – Basi i Marcina oraz całej rodziny.

18.00 + Jana Podsiedlik / 16 greg/

Piątek 17.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 17 greg/

18.00 + Martę i Czesława Boryczka, Halinę w 20 rocznicę śm
i Edwarda Kania oraz + Andrzeja Jesiorowskiego

Sobota 18.09.2021

7.00 + Tadeusza Kuras w 14 rocz. śm.

16.30 Msza Św. Ślubna: Natalia Witak i Paweł Glapiński

18.00 + Jana Podsiedlik / 18 greg/

Niedziela 19.09.2021 Koncert muzyki klasycznej o godz 19.00

7.30+ Stanisława, Irenę, Marię, Helenę, Władysława Przepiórkowskich

8.00 PĘCHERY wolna

9.15+ Wacława w rocz. śm., + Wacławę i Jana Nowińskich, Zbigniewa Smolińskiego

11.45 Za parafian i p. Tomka o potrzebne łaski, o miłość i świętość dla niego- chrzest Adama-Stanisława

18.00+ Jana Podsiedlik / 19 greg/

////////////////////////////////////////////////[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[/////////////////////////////////////

Niedziela  05.09.2021

7.30 + Jana Podsiedlik / 5 greg/

8.00 Pęchery wolna

9.15 + Stefanię i Ludwika Kęciek - ADORACJA I PROCESJA

11.45 Za parafian i chrzest Klary , Emilii- Joanna i O Boże błogosławieństwo w 16 rocz ślubu I POTRZEBNE ŁASKI DLA CAŁEJ RODZINY

16.30 + Bronisława , Mariannę i Stanisława Klimkowskich , Feliksa
i Antoniego Maciejak

18.00 +Halinę i Tadeusza Wojszów

Poniedziałek 06.09.2021

7.00 + Kunegundę Skolimowską

18.00 + Jana Podsiedlik / 6 greg/

Wtorek 07.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 7 greg/

18.00 Msza Św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego na kolejne lata życia
dla Renaty i Mirosława w 25 rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci Agnieszki i Magdaleny.

Środa 08.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 8 greg/

17.15 RÓŻANIEC I WYPOMINK ZA ZMARŁYCH

18.00 † Pawła Kalbarczyka Msza za zmarłych z wypominek ROCZNYCH

Czwartek 09.09.2021

7.00 + Krystynę Grabowską

18.00 + Jana Podsiedlik / 9 greg/

Piątek 10.09.2021

7.00 + Jana Podsiedlik / 10 greg/

17.00 Msza św ślubna Mariusza Jabłońskiego i Katarzyny Pawlak

18.00 + Andrzeja Goreń w XII rocz. śm.

Sobota 11.09.2021

7.00 + Ewę Mikołajczyk w II rocz. śm.

18.00 + Jana Podsiedlik / 11 greg/

Niedziela 12.09.2021 UROCZYSTOŚĆ BEATEFIKACJI  Kard Wyszyńskiego i Elżbiety Róży Czackiej Warszawa Wilanów godz 12.00

7.30 + Jana Podsiedlik / 12 greg/

8.00 Pęchery O Boże błog., zdrowie i dary Ducha św dla p. Ani w 45 rocz urodzin

9.15 + Stefanię i Ludwika Kęciek

11.45 Za parafian i Msza Św. dziękczynna w 30 rocz. ślubu Danuty
i Piotra Smus i z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny Markiewicz

18.00 + Stefanię, Witolda i Dariusza Gawin

[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

Intencja Niedziela 29.08.2021

7.30 † Elizę Gutowską (29 greg.)

8.00 Pęch W intencji ks STANISŁAWA

9.15 + Zenona , Małgorzatę , Zofię , Tadeusza Wachników , Kazimierza i Antoniego Klimkowskiego

11.45 Za parafian –POWITANIE KS STANISŁAWA Msza św prymicyjna Ks Stanisława Kijewskeigo O Boże blog i dary Ducha św dla Andrzeja i Hanny w 40 rocz ślubu i potrzebne łaski dla całej ich rodziny CHRZEST: Antoniego –Piotr i Szymona

16.30 O Boże blog i dary Ducha sw dla Bartłomieja w 12 rocz uro

18.00 Władysława Kostarskiego oraz zm z cr Kostarskich i Lenartów

Poniedziałek 30.08.2021

7.00 O Boże błog. i dary Ducha św dla Ewy i janka z racji rocznicy urodzin

18.00 † Elizę Gutowską (30 greg.) ostatnia

Wtorek 31.08.2021

7.00 + Joannę Sus

18.00 † Stefanie i Stefana , Julie i Reginę Wiśniakowskich i Marię Dudek

Środa 01.09.2021

7.00 † W intencji dzieci Mai , Ewy , Szymona, Janka i Kamila o dary Ducha św i potrzebne łaski na nowy rok szkolny

8.00 MSZA ŚW NA ROZPOCZECIE NOWEGO ROKU SZKOLN EGO

18.00 † Jana Podsiedlik / 1 greg/

Czwartek 02.09.2021

7.00 + Ryszarda Polit

18.00 + Jana Podsiedlik / 2 greg/

Piątek 03.09.2021

7.00 †  Jana Podsiedlik / 3 greg/

17.00 Msza św ślubna Damiana i Magdy

18.00 +Sabinę Garbarską w 8 rocz śm., Katarzynę i Jana Drozdowskich

Sobota 04.09

8.00 W INTENCJI KÓŁEK RÓŻAŃCOWYCH

8.00 O Boże błogosławieństwo  i dary Ducha św dla Ani Flis w 18 rocz  urodzin

16.00 ŚLUB Stanisława i Patrycji

18.00  + Jana Podsiedlik / 4 greg/

Niedziela 05.09.2021

7.30 †  Jana Podsiedlik / 5 greg/

8.00 Pęch wolna

9.15+ Stefanię i Ludwika Kęciek

11.45 Za parafian i chrzest Klary , Emilii .  O Boże błog w 16 rocz ślubu

16.30 + Bronisława , Mariannę i Stanisława Klimkowskich , Feliksa i Antoniego Maciejak

18.00 +Halinę i Tadeusza Wojszów

 

Niedziela ODPUST ŚW ROCHA 22.08.2021

7.30 † Elizę Gutowską (22 greg.)

8.00 Pęchery W intencji ks Szymona

9.15 +Stanisława i Leokadie Słowik

11.45 Za parafian –pożegnanie Ks Szymona

i + Barbarę Kamińska w II rocz śm.

18.00 † Stanisława i Andrzeja Wolskich

Poniedziałek 23.08.2021

7.00+ Marię , Mariana i Lecha Chodynieckich

18.00† Elizę Gutowską (23greg.)

Wtorek 24.08.2021

7.00 + Elizę Gutowską (24 greg.)

18.00 † Jana Kruka

Środa 25.08.2021

7.00 † Jana –Andrzeja Wójtowwicz

18.00 † Elizę Gutowską (25 greg.)

Czwartek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26.08.2021

7.00 Msza św dziękczynna za Adama , za otrzymane łaski i dalszą opiekę Matki Bożej dla Niego i jego całej rodziny

9.17 † Elizę Gutowską (26 greg.)

18.00 W intencji p Adama i Jego rodziny – o potrzebne łaski i dary Ducha sw

Piątek 27.08.2021

7.00 † Władysława Wesoły / nie odmienia sie/

18.00 † Elizę Gutowską (27 greg.)

18.00 Aleksandrę Sondij / miała 20 lat , zmarła nagle/

Sobota 28.08.2021

7.00 o Boże błog i dary Duch sw dla Ewy i Janka z racji rocznicy urodzin SD

18.00 † Elizę Gutowską (28 greg.

18.00 + Andrzeja Kupczyk

Niedziela 29.08.2021 POWITANIE NOWEGO KS STANISŁAWA

7.30† Elizę Gutowską (29 greg.)

8.00 Pęchery Za WSZYSTKICH parafian

9.15 + śp Zenona , Małgorzatę , Zofię , Tadeusza Wachników , Kazimierza i Antoniego Klimkowskiego

11.45 Za parafian Msza św prymicyjna Ks Stanisława Kijewskeigo O Boże blog i dary Ducha św dla Andrzeja i Hanny w 40 rocz ślubu i potrzebne łaski dla całej ich rodziny CHZREST: Antoniego –Piotr i Szymona

16.30 O Boże blog i dary Ducha sw dla Bartłomieja w 12 rocz urodzin

18.00 +Władysława Kostarskiego oraz zm z cr Kostarskich i Lenartów

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 15.08.2021 Uroczystość Wniebowzięcia NMP Poświęcenie wianków

7.30 † Marię Kesler

8.00 Pęchery

9.15 † Jadwigę Kawę w 15 r.śm.

11.45 Za parafian i w intencji Piotrusia w 12 rocznicę urodzin o dary Ducha św i opiekę Matki Bożej

Chrzest: Alana i Aleksandra-Kamila

18.00 † Elizę Gutowską (15 greg.)

Poniedziałek 16.08.2021

7.00 † Walentego Jędryszka i zm. z jego rodziny

18.00 † Elizę Gutowską (16 greg.)

Wtorek 17.08.2021

7.00† Elizę Gutowską (17 greg.)

18.00 † Rocha Piasek w 48. r. śm.

Środa 18.08.2021

7.00 † Elizę Gutowską (18 greg.)

18.00- o Boże błog. i potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Mateusza

Czwartek 19.08.2021

7.00 † Czesława Żółkiewskiego i zm. jego rodziców, dziadków i braci

18.00 † Elizę Gutowską (19 greg.)

Piątek 20.08.2021

7.00 † Elizę Gutowską (20 greg.)

18.00 † Czesława, Grzegorza, Helenę i Edwarda Mardasów, Barbarę i Andrzeja Bassów oraz Władysława Judę

Sobota 21.08.2021

7.00 † Elizę Gutowską (21 greg.)

16.00 Ślub:  Kamila i Agnieszki

18.30 Ślub:  Dariusza i Weroniki

Niedziela 22.08.202 ODPUST ŚW ROCHA Pożegnanie Ks Szymona

7.30 † Elizę Gutowską (22 greg.)

8.00 Pęchery

9.15 † Stanisława i Leokadię Słowików

11.45 Za parafian i w intencji Ks Szymona

+ Barbarę Kamińska w 2.r.śm.  Procesja wokół kościoła.

18.00 † Stanisława i Andrzeja Wolskich

XIX Niedziela 8.08.2021

7.30 † Leonarda w 14.r.śm. oraz Marię Świetlików

8.00 Pęchery

† Janinę Marię Matuszewską

9.15 - w int. Aliny Kaplińskiej o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego w 80.r.urodzin

11.45 Za parafian † Helenę Mirkowską Chrzest: Alicji

18.00 † Elizę Gutowską (8 greg.)

Poniedziałek 9.08.2021

7.00 - w int. Magdaleny o Boże błog., dary Ducha Świętego i potrzebne łaski

18.00 † Elizę Gutowską (9 greg.)

Wtorek 10.08.2021

7.00 - o uzdrowienie, uwolnienie i nawrócenie dla Piotra

18.00 † Elizę Gutowską (10 greg.)

Środa 11.08.2021

7.00 † Elizę Gutowską (11 greg.)

17.15  RÓŻANIEC  I WYPOMINKI  ROCZNE ZA ZMARŁYCH

18.00 Msza wypominkowa † Helenę Pawlak

Czwartek 12.08.2021

7.00 † Zofię Orzechowską

18.00 † Elizę Gutowską (12 greg.)

Piątek 13.08.2021

7.00 † Elizę Gutowską (13 greg.)

18.00 † Mariannę, Wincentego Piotrowskich, Kazimierę i Adolfa Rostkowskich

Sobota 14.08.2021

7.00 † Elizę Gutowską (14 greg.)

18.00 † Bronisława Bieniasa

Niedziela 15.08.2021 UROCZYSTOŚC  WNIEBOWZIĘCIA NMP

7.30 † Marię Kesler

8.00 Pęchery

Za parafian

9.15 † Jadwigę Kawę w 15 r.śm.

11.45 Za parafian Chrzest: Alan, Aleksander

18.00 † Elizę Gutowską (15 greg.)

 

sQibeLmg64A1jgxW

XVIII Niedziela 01.08.202  WEJDŹ NA STRONĘ: https://beatyfikacja33.pl

7.30 + Elizę Gutowską /Greg 1/

8.00 Pęchery

9.15 + Zygmunta Domańskiego

11.45 W intencji wszystkich parafian - chrzest Stanisława

18.00 † Krzysztofa Słowika

Poniedziałek 02.08.2021

7.00 + Zmarłych cierpiących w czyścu

18.00 + Elizę Gutowską /Greg 2/

Wtorek 03.08.2021

7.00 + Elizę Gutowską /Greg 3/

18.00 +Sławomira Milczarek

Środa 04.08.2021

7.00 + Zofie i Jana Tuszyńskich

18.00 +Elizę Gutowską /Greg 4/

I Czwartek 05.08.2021

7.00 + Andrzeja i Tomasza Cepiak

18.00 + Elizę Gutowską /Greg 5/

I Piątek 06.08.2021 Święto Przemienienia Pańskiego

7.00 + Elizę Gutowską /Greg 6/

18.00 + Marka Kur

I Sobota 07.08.2021

8.00 W intencji Kółek Różańcowych i śp + Marcina Siwik

15.00 Msza ślubna Krzysztofa i Klaudii

18.00 +Elizę Gutowską /Greg 7/

XIX Niedziela 08.07.2021

7.30 + Leonarda w 14 rocz. śm. i Marię Świetlik

8.00 Pęchery +Janinę – Marię Matuszewską

9.15 W intencji Aliny Kaplińskiej o potrzebne łaski i Dary Ducha św w 80 rocz. urodzin

11.45 W intencji wszystkich parafian . Chrzest Alicji

18.00 +Elizę Gutowską /Greg 8 /

 

XVII Niedziela 25.07.2021 błogoslawiewństwo kierowców i pojazdów po wszystkich Msza św.

7.30 + Jerzego Kaplińskiego / 25 greg/

8.00 Pęchery WOLNA

9.15  + Tadeusza i Jarosława Bożęckich zm z cr Szczepańskich i Bożęckich

11.45 ZA PARAFIAN I W INTENCJI Ireny i Krzysztofa Dąbrowskich w 25 rocz zawarcia Sakramentu Małżeństwa i w intencji ich dzieci i całej rodziny

18.00 † Annę Nawrocką , Feliksa i Jana Rybickiego

Poniedziałek 26.07.2021

7.00 + Pawła Rechnio

18.00 + Alicję Kubaszewską

18.00 +Jerzego Kaplińskiego / greg 26/

Wtorek 27.07.2021

7.00 + Władysława Wesołego

18.00+Wiesława Świetlik

18.00 +Jerzego Kaplińskiego / greg27/

Środa 28.07.2021

7.00+ Jerzego Kaplińskiego / greg 28/

18.00 +Jadwigę Gajewską

18.00 + Tadeusza Sikorę

Czwartek 29.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / 29 greg/

18.00 + Pawła Rechnio

Piątek 30.07.2021

7.00 + Pawła Rechnio i za jego rodzinę o silną wiarę

18.00 +Lecha-Antoniego Szczepaniak

18.00 + Jerzego Kaplińskiego / 30 greg/ /ostatnia/

Sobota 31.07.2021

7.00 + Danielę Kaczorowską

16.00 Msza św i chrzest Natalii

18.00 +Leszka Maciejewskiego w II rocz śm

XVIII Niedziela 25.07.2021

7.30 + Elizę Gutowską / greg 1/

8.00 Pęchery WOLNA

9.15 +Zygmunta Domańskiego –ADORACJA I PROCESJA

11.45 Za parafian i w intencji CHRZEST STANISŁAWA

18.00 +Krzysztofa Słowika

XVI Niedziela 18.07.2021

7.30 † Lucynę Madziarską w V rocz śm. i Mariannę i Stanisława Krulak

8.00 Pęchery

W intencji Samuela o Boże błog i dary Ducha św w 4 rocz urodzin

9.15 † Zofię Samoraj

11.45 ZA PARAFIAN i o Boże blog dla Beaty i Artura Mańkowskich w 16 rocz ślubu i dary Ducha św dla ich dzieci i całej rodzin          chrzest Wiktori

18.00 † Jerzego Kaplińskiego / 18 greg/

Poniedziałek 19.07.2021

7.00 + Pawła Rechnio - i w intencji jego rodziny

18.00 +Jerzego Kaplińskiego / greg 19/

Wtorek 20.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / greg20/

18.00 +Józefa Tober

Środa 21.07.2021

7.00 + Pawła Rechnio - i w intencji jego rodziny

18.00 + Jerzego Kaplińskiego / greg 21/

Czwartek 22.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / 22 greg/

18.00 +Barbarę Nawrocką w II rocz śm. i Witolda Nawrockiego i za wszystkich zm. z cr. Nawrockich i Kuc

Piątek 23.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / 23 greg/

18.00 + Leona Lipińskiego

Sobota 24.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / 24 greg/

16.00 Msza św ślubna Cezarego i Katarzyny

17.00 Msza św ślubna Mateusza i Katarzyny

18.00 O Dary Ducha św i zdrowie dla Renaty Kucharskiej w 70 rocz urodzin

XVI Niedziela św Krzysztofa 25.07.2021 błogoslawiwństwo kierowców i pojazdów po wszystkich

Msza św.

7.30 +Jerzego Kaplińskiego / 25 greg 8.00 Pęchery Intencja wolna

9.15 + Tadeusza i Jarosława Bożęckich zm z cr Szczepańskich i Bożęckich

11.45 Za parafian i w intencji Ireny i Krzysztofa Dąbrowskich w 25 rocz zawarcia Sakramentu Małżeństwa i w intencji ich dzieci i całej rodziny

18.00 + Annę Nawrocką , Feliksa i Jana Rybickiego

//__________/////////

XV Niedziela 11.07.20221

7.30 † Jerzego Kaplińskiego / greg 11/

8.00 Pęchery

W intencji Kamili i Macieja z racji urodzin oraz w 14 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa

9.15 † Mariana Samoraj

11.45 ZA PARAFIAN i chrzest : Marii-Iwony i Mateusza + Janinę Kośla w 10 rocz śm.

18.00 † Zofię i Czesława Słowik

Poniedziałek 12.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / greg 12/

18.00 +Sławomira Dąbrowskiego

Wtorek 13.07.2021

7.00 Msza św dziękczynna za dar życia w 40 rocz. urodzin Marioli

18.00 + Jerzego Kaplińskiego / greg13/

Środa 14.07.2021

7.00 Jerzego Kaplińskiego / greg 14/

17.15 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH i czytanie wypominek

18.00 Za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach i śp Jerzego Winkowskiego

Czwartek 15.07.2021

7.00 + Pawła Rechnio / i w intencji rodziny o siłę i wiarę

18.00 + Jerzego Kaplińskiego / 15 greg/

Piątek 16.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / 16 greg/

18.00 + Bronisławę i Władysława Weteszko i wszystkich zm. z cr Weteszko i Daniłoś

Sobota 17.07.2021

7.00 + Jerzego Kaplińskiego / 17 greg/

18.00 + Jerzego Rosłona i zm z cr. Rosłon i Bogdańskich

XVI Niedziela 18.07.2021

7.30 +Lucynę Madziarską w V rocz śm. i Mariannę i Stanisława Krulak

8.00 Pęchery W intencji Samuela o Boże błog i dary Ducha św w 4 rocz urodzin

9.15 +Zofię Samoraj

11.45 Za parafian i o Boże blog dla Beaty i Artura Mańkowskich w 16 rocz ślubu i dary Ducha św dla ich dzieci i całej rodziny

chrzest Wiktorii

18.00 + Jerzego Kaplińskiego / 18 greg/