Zmarł ks. Andrzej Ruszkowski

Pogrzeb ks. Andrzeja Ruszkowskiego odbędzie się 11 stycznia  2017 R Tomasz Gołąb /Foto Gość

Proboszcz parafii MB Królowej Polski w Leśnej Polanie odszedł do Domu Ojca 6 stycznia.

W święto Objawienia Pańskiego zmarł proboszcz parafii MB Królowej Polski w Leśnej Polanie, ks. Andrzej Adam Ruszkowski. Miał 64 lata, z tego 35 lat przeżył w kapłaństwie. W ubiegłym roku wspólnota parafialna obchodziła 30-lecie parafii. Ks. Andrzej Ruszkowski posługiwał jej od 2004 roku.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 11 stycznia o 9.30, w kościele parafialnym MB Królowej Polski w Leśnej Polanie (al. Prymasa Tysiąclecia 3). Następnie ciało zmarłego zostanie przewiezione do rodzinnej parafii w Kotuniu, w diecezji siedleckiej.