"Nie zawsze świat mówi to czego dusza nasza oczekuje. Swiat i ludzie tego swiata nie raz mówią takie brednie , że cierpimy i jesteśny smutni albo chce nam się płakać. / jak on móģł to mi powiedzieć / Naszym obowiazkiem chrzescijańskim jest sluchać mowy Boga który  nigdy nikogo nie poniża ale zawsze jak matka do dziecka mowi kocham cie człowieku i mam dla ciebie wspanialy plan zbawienia. Jeżeli chcemy poznać język Boga to czytajmy Pismo Święte  i komentarze do Pisma Św a przekonamy się ,że mowa Boga dla naszej duszy jest ukojeniem.... " xwz

"Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. Umiłowani, obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy. Wiemy, że gdy się objawi, będziemy do Niego podobni, bo ujrzymy Go takim, jakim jest." (1 list sw Jana 3,1a.2)

WILKI DWA

2017-11-7

“Wilki Dwa. W obronie stada” – książka już w sprzedaży!

Nowa książka o. Adama Szustaka i Roberta "Litzy" Friedricha. Mocna, szczera i wyjątkowa rozmowa, w której autorzy odpowiadają na pytania czytelników. I bronią stada!

ADAM
SZUSTAK OP

zobacz artykuly tego autora >

ROBERT
FRIEDRICH

zobacz artykuly tego autora >

Kup książkę z rabatem!

O książce

Kontynuacja głośnej książki „Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie”.

Ojciec Adam Szustak, dominikanin, jeden z najpopularniejszych kaznodziejów wędrujących po całym świecie i Robert „Litza” Friedrich, muzyk rockowy, ojciec, dziadek. Spotkali się po raz drugi. W grudniu 2016 roku nagrali wspólnie z portalem Stacja7.pl cykl rekolekcji „Wilki dwa. W obronie stada”. Od tamtego momentu odbyli jeszcze kolejne spotkania. Opowiadali sobie nawzajem o swoim życiu, odpowiadali na pytanie internautów, ale przede wszystkim toczyli walkę z własnymi słabościami w nasyconej szczerością rozmowie. 

Każdy z nas toczy walkę. Czy będzie wygrana? Najpierw odpowiedz, którego wilka karmisz: dobrego czy złego?

To nie będą tylko pogadanki księdza i ojca rodziny, 
tylko bardzo konkretna, praktyczna zachętą do zmiany. 
Używając bardziej pobożnego języka, to jest zachęta do nawrócenia.
Adam Szustak OP

…chcę, żeby moje serce było czyste,
żebym mógł mojej żonie powiedzieć „kocham cię”
i nie musiał się tłumaczyć z tego, że ją kocham.
Litza